Pokemon - coоl
Добре дошли във Новия Покемон форум прочетете правилата,направете си регистрация,аз ще ви одобря,не крадете,отнасяйте се добре,надяваме се тук да ви хареса!

Това съобщение е автоматично,не е нужно да отговаряте!
Pokemon - coоl
Добре дошли във Новия Покемон форум прочетете правилата,направете си регистрация,аз ще ви одобря,не крадете,отнасяйте се добре,надяваме се тук да ви хареса!

Това съобщение е автоматично,не е нужно да отговаряте!
Pokemon - coоl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pokemon - coоl

Добре Дошли във Най - Готиния Нов Покемон Форум
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Как да пишем РП?

Go down 
АвторСъобщение
Admin
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 64
Join date : 16.08.2010

Character sheet
Пари: 1300
Пложителни Точки:
Как да пишем РП? Left_bar_bleue0/10Как да пишем РП? Empty_bar_bleue  (0/10)
Отрицателни Точки:
Как да пишем РП? Left_bar_bleue0/10Как да пишем РП? Empty_bar_bleue  (0/10)

Как да пишем РП? Empty
ПисанеЗаглавие: Как да пишем РП?   Как да пишем РП? Icon_minitimeСря Авг 18, 2010 2:05 pm

РП(Роул Плей) това е вид игра,като съответния човек описва,своите чувства и разказва какво прави в дадена ситуация.
Винаги се пише или в 1л. ед.ч. или 3л. ед.ч.
Което ще рече:
"Аз слязох по стълбите" - 1 лице
"Той слезе по стълбите" - 3 лице

Как да пишем хубаво РП? - хубавото,рп се пише по следните критерии:
- да не е по - кратко от 5 реда(по принцип РП-тата трябва да са дълги и интересни)
- описвайте какво е времето(слънчево,облачно,дъждовно,мъгливо и т.н.)
- описвайте как се чувства героя(ядосан,весел,радостен,отегчен и т.н.)
- какво прави героя ви

Ето пример за РП:
"Сватбата"
Тони,Златин и Теодор(Имената са избрани най - случайно)
Тони пише:
Слязох по слъбите,а долу ме чакаха приятелите ми.Почувствах се ужасно горда,за това,че имах толкова добри хора до себе си.
Сложих ръка на парапеда и се придвижих до тях.С лека грация подвигнах лявата си ръка,която улови Златин,а Теодор хвана дясната ми ръка.
Те ме поведоха през вратата,където се озовахме в слънчевия двор,седнахме на едини от най - близките до младоженците столове и зачакахме церемонията да започне.
Златин пише:
Погледнах часовника си.Тони все още я нямаше,а всеки момент сватбата щеше да започне.Започнах да си потропвам с крак.
Имах чувството,че текат часове,а не минути.След малко тя се появи на края на стълбите,усмихнах `и се,след което се приближих леко към нея.Улових лявата `и ръка и двамата с Теодор я поведохме към двора.
Дразнещото слънце се показа,веднага щом излязохме.Огледахме се за свободни столове.Намерихме.Отидохме и седнахме.Тони седна помежду ни.
Теодор пише:
Теодор беше наистина развълнуван,че ще присъства на първата сватба в живота си.
Той беше поканил Тони,но явно и Златин,я бе поканил,така че тя избра и двамата.
След малко се появи Тони,красива както винаги,беше облечена в рокля,която много `и подхождаше.Той се усмихна и след малко Тони тръгна.
След като стигна до тях,Теодор улови ръката `и,след което тихичко `и прошепна:"Обичам те" надявайки се Златин да не го чуе.
Излязоха в горещия двор,където церемонията започна.
КРАЙ!

Така,всеки си избира,от кое лице да разказва.

Но има няколко правила,които трябва да знаете:
1.Не разказвайте от страната на другия герой с когото пишете.
2.Не прибързвайте нещата,в смисъл да напишете какво се случва в един пост,нека има игра,нека и другия пише.
3.РП-тата да са по - дълги от 5 реда.
4.Неможе,ако потребителя преди вас д е писал че е слунчево,а вие след него да пишете,че има ужасна буря.
5.Внимавайте с грушките,не ги допускайте!
6.Слагайте точки,запетаи и т.н.Слагайте и големи букви.
7.Не слагайте емотиконки в постовете си.
8.Забранено е писането в цветно и форматирането с друг шрифт в РП-тата,имате право да използвате само:
пример примерпример

Спазвайте на правилата,ако имате нарушение,ще ви бъде сложена една точка при нарушения,и когато ви станат 10 нарушения,ще ви бъде забранено да пишете РП два месеца!

Приятна Игра,Тони :-*

Върнете се в началото Go down
https://poke-cool.bulgarianforum.net
 
Как да пишем РП?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Pokemon - coоl :: Начало :: Правила-
Идете на: